1. Do kogo kierowana jest oferta?

Firma Janvest S.A. kieruje swoje pożyczki do firm.

 

2. Czy proces otrzymania pożyczki jest długi i skomplikowany?

Nie! Udzielamy pożyczek bez weryfikacji w BIK, BIG czy BRKN. Pożyczka pod zastaw nieruchomości może zostać udzielona nawet wtedy, gdy nie posiadają Państwo stosownych zaświadczeń z ZUS czy US.  Więc cały proces trwa szybko i nie jest skomplikowany.

 

3. Jakie dokumenty muszę dostarczyć?

Jedynymi wymaganymi dokumentami są tylko te, które potwierdzają prawo własności danego obiektu.

 

4. Hipoteka – co to jest?

Firma Janvest S.A oferuje zabezpieczenie w postaci hipoteki. Oznacza to, że w dziale IV księgi wieczystej mamy wpis o obciążeniu posiadłości zawartą pożyczką.

 

5. Przewłaszczenie – na czym to polega?

Możesz skorzystać także przewłaszczenia. Wtedy na czas udzielonej pożyczki firma Janvest S.A zostanie wpisana do dziale II KW jako właściciel. W chwili, gdy oddasz dług, automatycznie odzyskasz własność. Nie musisz martwić się o formalności. Obowiązkiem firmy jest przeniesienie własności na poprzedniego właściciela w chwili oddania długu. Przewłaszczenie to tylko przeniesienie własności w określonym czasie i celu.

 

6. Co będzie dla mnie korzystniejsze?

Zastanawiasz się co wybrać? Gdy zdecydujesz się na przewłaszczenie, w przypadku windykacji sam możesz sprzedać nieruchomość. Masz możliwość negocjowania ceny. Jako właściciel istnieje firma Janvest S.A. W związku z tym nikt inny nie może zastawić majątku. Przedmiotem zabezpieczenie nie może być jednak gospodarstwo rolne.

 

7. Na jaki okres mogę zawrzeć umowę?

Umowę możesz podpisać na okres pół roku. Masz możliwość jej przedłużenia na kolejne pół roku.

 

8. Jak długo musze czekać na pożyczkę?

Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Dlatego też skracamy możliwie jak najbardziej oczas oczekiwania od złożenia wniosku do przelania środków na Państwa konto. Czas ten wynosi maksymalnie 7 dni.

 

9. Czy otrzymam pożyczkę pod zastaw ziemi rolnej?

Przedmiotem zabezpieczenie nie może być gospodarstwo rolne.

Masz pytania? Napisz do nas