Firma Janvest S.A. kieruje swoje pożyczki do firm.

Nie! Udzielamy pożyczek bez weryfikacji w BIK, BIG czy BRKN. Pożyczka pod zastaw nieruchomości może zostać udzielona nawet wtedy, gdy nie posiadają Państwo stosownych zaświadczeń z ZUS czy US.  Więc cały proces trwa szybko i nie jest skomplikowany.

Jedynymi wymaganymi dokumentami są tylko te, które potwierdzają prawo własności danego obiektu.

Firma Janvest S.A oferuje zabezpieczenie w postaci hipoteki. Oznacza to, że w dziale IV księgi wieczystej mamy wpis o obciążeniu posiadłości zawartą pożyczką.

Możesz skorzystać także przewłaszczenia. Wtedy na czas udzielonej pożyczki firma Janvest S.A zostanie wpisana do dziale II KW jako właściciel. W chwili, gdy oddasz dług, automatycznie odzyskasz własność. Nie musisz martwić się o formalności. Obowiązkiem firmy jest przeniesienie własności na poprzedniego właściciela w chwili oddania długu. Przewłaszczenie to tylko przeniesienie własności w określonym czasie i celu.

Zastanawiasz się co wybrać? Gdy zdecydujesz się na przewłaszczenie, w przypadku windykacji sam możesz sprzedać nieruchomość. Masz możliwość negocjowania ceny. Jako właściciel istnieje firma Janvest S.A. W związku z tym nikt inny nie może zastawić majątku. Przedmiotem zabezpieczenie nie może być jednak gospodarstwo rolne.

Umowę możesz podpisać na okres pół roku. Masz możliwość jej przedłużenia na kolejne pół roku.

Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Dlatego też skracamy możliwie jak najbardziej oczas oczekiwania od złożenia wniosku do przelania środków na Państwa konto. Czas ten wynosi maksymalnie 7 dni.

Przedmiotem zabezpieczenie nie może być gospodarstwo rolne.

Masz pytania?

Napisz do nas maila lub podaj nr telefonu.
Oddzwonimy.

Bezpieczne dane Twoje dane są bezpieczne.